13 lutego 2012

Mam dość tej zimy


Mam serdecznie dość tej zimnicy. Jestem ciągle w weekendy przeziębiona, zasmarkana i do niczego. Spowodowane jest to tym, że praca zawodowa ( typowej biurwy:)) mnie nie oszczędza i w naprawdę zimne dni mam  w biurze zimno- co sobie nagrzeję, zaczyna być miło i skóra na dłoniach nie pęka to wchodzą jeden po drugim klienci ( dziwne, że tylko mężczyźni tak robią). Wejdą to mi wychłodzą, ale to nic, ale jak wychodzą to już nie pomyślą, że warto drzwi zamknąć, a mam wyjście bezpośrednio na dwór. I zabawa zaczyna się od początku...jak sobie znowu nagrzeje, ocieple, to znowu trafia się taki artysta i tak w kółko- i jak to lubić zimę.

A w związku z zimnem przeokrutnym, które lata mi po plecach to noszę coś takiego- idealne także w domu

Co prawda zrobiony z włóczki bawełnianej, która jakoś szczególnie ciepła nie jest, ale mimo wszystko przyjemnie się nosi i mieści tony chusteczek:)

A przy okazji zostałam niejako zmuszona;) przez Pracownię Filcer do udziału w konkursie

Nasze Ulubione Seriale
Temat wymyślony jak dla mnie, bo jakbym zaczęła wymieniać wszystkie seriale, które oglądam lub oglądałam to by stron w internecie zabrakło;).
Seriale uwielbiam najróżniejsze i przechodzę różne fazy.
1. kura domowa- uwielbiam seriale, których w zasadzie nie trzeba oglądać, za to wystarczy słuchać jednym uchem i czasem zerkać- oglądam je przeważnie na laptopie w kuchni- stąd moje ukłony w strone onet vod  tvn player, z których korzystam. W zasadzie obecnie nic nie robię w kuchni bez laptopa, no może poza herbatą. W związku z tym przerób seriali mam tak duży, że oglądam 
Na Wspólnej
M jak Mdłość, jak mawia mój syn
Barwy Nieszczęścia- to akurat w tv
Galerię, Rezydencję, Głęboką wodę- choć ta taka przybijająca i jak mawia moja mama, ma zdecydowanie zbyt dużo nieszczęścia na sekundę filmu
oglądam z braku laku wszystko typu Brzydula- podobała mi się, Majka- cierpiałam strasznie, Prosto w serce i Julka- tak samo jak Majka, ale co zrobić, jak nie ma co oglądać, a obiad ugotować trzeba?

2. Z seriali, które oglądam normalnie to  ulubione- wypisane losowo
Słowo na L, Gotowe na Wszystko, Dr House, Lost- ale ostatnie sezony to były już tak skomplikowane, że chyba sami już się gubili w akcji:), Chirurdzy, Sexy Dirty Money.


3.Z mężem oglądam lub oglądałam Dextera, PitBulla, 24godziny- ale tylko pierwsze 5 sezonów, Rodzinę Soprano, Usta Usta- jak obejrzałam sama, to musiałam z nim KONIECZNIE obejrzeć jeszcze raz, Zakazane Imperium

4.Z synem- rodzinkę.pl i bardzo mi się podoba, ale uświadamia mi, czemu nie chcę mieć 3 synów:), co dziwi absolutnie mojego syna:)

w kolejce do oglądania czeka Czas Honoru

No i teraz powinnam wskazać, kto ma przejąć pałeczkę, a nie wiem za bardzo kogo mam wymienić, bo bardzo mało Was znam:)
Także nie wiedząc kto do mnie zagląda typuję osoby do których ja zaglądam:)
wybrałam losowo, bo fajnych blogów jest dużo więcej

Kasię http://kasia-szydelko.blogspot.com/

Konstancja z http://retrodrobiazgi.blogspot.com/

Magdalenia z http://zapachwspomnien.blogspot.com/

Kinga z http://rzeczgustu.blogspot.com/

Ystin z http://ystinowo.blogspot.com/Na koniec przesyłam zdjęcie herbaty, bo herbatę uwielbiam, szczególnie taką sypaną, z dodatkami, w mojej ulubionej filiżance w kropki.


także...aby do wiosny

3 komentarze:

 1. Ładny ten szal! My też wszyscy przeziębieni i też popijamy takowe herbatki ale nie w tak uroczej filiżance!
  pozdrowienia ciepłe,

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy bym nie przypuszczała....praca, filcowanie, życie ....i tyle seriali jeszcze zdążysz "obskoczyć".....no, no, no... kolejna blogerka z ...wydłużoną dobą..:))

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz- jedni sluchają non stop radia przy robocie, ja seriali;)

  OdpowiedzUsuń