19 lutego 2012

Jednak równowaga w przyrodzie musi być...ehhhJa sobie dość leniwie spędzam weekend, plucha wywołuje u mnie lenia, a nie pasje tworzenia, więc powoli tworzę dekory na poduszki.
No i przekonałam się, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Dałam Grażce zlecenie na letnią chustę dla mnie, już się kończyła robić gdy wpadła bratowa, zrobiła do teściowej maślane oczęta, jak to ona nie ma w czym chodzić, a ta chusta taka idealna... I wnuczką babcie hipnotyzuje...i zahipnotyzowała tak,  że nie mam chusty..ehhh:)
Jako ciekawostkę zrobiłam zdjęcia wcześniej, gdy chusta się robiła - jak jest różnica przed i po blokowaniu- dla tych, które zaczynają ażury etc- nie zniechęcajcie się, wzory uzyskują swoje pełne piekno dopiero po blokowaniu:)

włóczka
Drops Delight nr.5
3 motki po 50 g

wzór
Panda Silk DK Fan Shawl

wystarczy się zalogować i pobrać, wzór jest bezpłatny.

Jeśli ktoś nie zna tego portalu, to polecam, można zobaczyć jak dany wzór wygląda przy różnych włóczkach- a efekty potrafią zaskoczyć, natomiast jak któryś się spodoba, to podana jest nazwa włóczki, żeby zrobić taki sam. Niestety niektóre wzory są płatne, ale czasem warto kupić. Jeśli nie rozumiecie oznaczeń ze wzoru to można wrzucić na youtube i tam jest mnóstwo filmików instruktażowycha jutro filcowe twory pokażę:)

9 komentarzy:

 1. Chusta, nie da się ukryć, piękna...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam wprawdzie pojęcia co to jest 'blokowanie', ale chusta cudna! W cale nie dziwię się, że byli na nią chętni;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi również ogromnie się podoba!
  Pozdrawiam cieplutko =}

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie chusty rozchodzą się jak świeże bułeczki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odkryłam Twój blog niedawno, ale jestem zachwycona Twoimi pracami, więc na moim blogu czeka na Ciebie wyróżnienie. Jeśli zachcesz je przyjąć, będzie mi bardzo miło;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Arcydzieło , eh tylko wzdychać pozostało.
  Będziesz też mieć swoją?

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję za przemiłe słowa

  i tak, zamówiłam dla siebie taką samą, bo na lato jest idealna:)

  OdpowiedzUsuń
 8. a gdzie mozna taka zamowic no i za ile ? i co to za tajemna technika...mi nie znana jeszcze:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń